حامیان تفکر اسفندیار رحیم مشایی

آخرین مطالب
پیوندها

چند سطری درباره ی احمدی نژاد

سه شنبه, ۴ شهریور ۱۳۹۳، ۰۶:۵۴ ب.ظ

احمدی نژاد دیگر آن مرد 84 نیست! او عوض شده است. اما نه مواضعش ، و نه عقایدش. او هنوز هم مرد عدالت و حق گویی است. آماج تهمت ها و بلاها نه تنها او را از راه ولایت باز نداشت بلکه بر ایمانش افزود و او را در راه عدالت محکم تر ساخت. او هشت سال صمیمانه و عاشقانه در میان مردم کمر خدمت بست و صادقانه با مردم در آمیخت، حرف دلشان را با گوش جان شنفت و هم دل و هم درد و هم زبانشان بود. پیر و جوان و کودک عاشقانه دوستش داشتند و حتی با دیدن مستنداتی هر چند کم از سفرهای استانی اش ، بغض گلو را می فشارد و اشک است که بی محابا بر گونه جاری می شود ...

اوست که با آمدنش نوری از امید را بر قلب ها تاباند ، جهان روشن شد و امام را دل شاد ساخت . اوست که در قلب دشمن نفوذ کرد و با زیر سوال بردن هلوکاستف خانه ی عنکبوتی دشمن را به باد داد ؛ تنها اوست که در مرزهای اسرائیل در جنوب لبنان بدون حفاظ به سخنرانی بر ضد اسرائیل غاصب ایستاد و نور ایمان و امید را در دل مردم لبنان و فلسطین شعله ور ساخت.

اوست که طنین اللهم عجل لولیک الفرجش در سازمان ملل پشت دشمن را لرزاند، اوست که علی گونه آمد و علی گونه جنگید و علی گونه... . او را هزاران بار در قتلگاه کشتند که فتنه اشد من القتل فتنه ای که سر دسته اش هاشمی و اعوان و انصارش بود و دوستان نادان هیزم کش آن!  او بود که دلیرانه و یکه تاز و بدون وابستگی به هیچ حزب یا جریانی در مقابل همه ی انحرافات ایستاد و قطار انقلاب را به ریل و مسیر اصلی اش باز گردانید و متهم شد به جریان انحرافی! یادگاری که بعد ها هاشمی اعتراف می کند ساخته و پرداخته ی خود او بوده است.

و دوسال آخر ریاست جمهوری اش بازار را به هم می ریزند و فضای سیاسی کشور را به آشوب می کشانند تا چهره ی محبوب او را در نزد ملت خراب کنند تا با متشنج کردن فضای رسانه ای ، پازل فتنه را تکمیل نمایند. چپ و راست دست در دست هم تا فتنه ی هاشمی به انتها برسد و او بدون حضور در انتخابات پیروز میدان شود! و از فردای انتخابات چنان فضای سیاسی و اقتصادی کشور آرام می شود که گویی تمام مشکلات و گرفتاری ها به اتمام رسیده است گویی محمود احمدی نژاد طوفانی بود که با رفتنش برکه ی گندیده ی سرمایه داران و مرفهان بی درد و... روی آرامش میبیند! آنچنان که دیگر نه از اخبار ثانیه به ثانیه ی نوسانات سکه و دلار خبری است و نه از مشکلات دیگر!

اما احمدی نژاد ، او پیرو همان اولیائی است که همه چیز خود را در راه هدف و عقیده فدا نموده و برای اسلام و پیروان معظم آن شرف و افتخار آفریدند. او مردم را به صحنه آورد تا در مسائل سیاسی و اجتماعی و مسائلی که دولت عمل می کند نظارت کنند و اظهار نظر نمایند. او نه تنها مردم را بی سواد و لبو فروش و ... نمی خواند بلکه مردم را عملا ولی خود دانسته و به دور افتاده ترین روستاها نیز سرکشی می کرد و نه تنها برای انجام کارهای اجرایی و عمرانی بلکه برای فرهنگ سازی و همدلی ، آگاهی بخشی و تبلیغ اسلام ناب محمدی.

او مردی شجاع ، متعهد به اسلام ، وفادار به مردم و در خدمت مردم بود و نسبت به آنان احساس مسئولیت می کرد او ظعم تلخ فقر را چشیده است و در قول و عمل مدافع اسلام پابرهنگان سرتاسر زمین و اسلام مستضعفین و رنج دیدگان تاریخ ، اسلام عارفان مبارزه جو،پاک طینتان عارف و در یک کلمه مدافع اسلام ناب محمدی بوده و هست هنر احمدی نژاد هنری زیبا و پاک است که کوبنده ی سرمایه داری مدرن و نابود کننده ی اسلام رفاه و تجمل ، اسلام التقاط و سازش و فرومایگی ، اسلام مرفهین بی درد و در یک کلمه کوبنده ی اسلام آمریکایی بوده و هست.کوبنده ی  زالو صفتانی که از مکیدن خون فرهنگ اصیل اسلامی ، فرهنگ عدالت و صفا لذت می برند.

۹۳/۰۶/۰۴ موافقین ۰ مخالفین ۰

نظرات  (۲)

۰۴ شهریور ۹۳ ، ۱۸:۵۶ سید علی غضنفری
  باسلام
 وب خوبی دارید.لذت بردم.به من هم سر بزنید.
۰۵ شهریور ۹۳ ، ۱۱:۳۹ پسر انحرافی
چپ و راست دست در دست هم تا فتنه ی هاشمی به انتها برسد و او بدون حضور در انتخابات پیروز میدان شود! و از فردای انتخابات چنان فضای سیاسی و اقتصادی کشور آرام می شود که گویی تمام مشکلات و گرفتاری ها به اتمام رسیده است گویی محمود احمدی نژاد طوفانی بود که با رفتنش برکه ی گندیده ی سرمایه داران و مرفهان بی درد و... روی آرامش میبیند

سلام .
به راستی که همین بوده و هست .
امان از دست افولگراهای نفهم .
 یا علی
 زنده باد بهار

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">